Mise a vize

Jaká je naše vize a mise?

Naší vizí je být kvalitním spolehlivým partnerem všech našich členů a klientů. A vizi realizujeme skrze uskutečnění mise. Naše mise se skládá z několika aspektů: pracujeme pro spokojenost našich klientů, chceme, aby korektnost a profesionalita byly naším standardem, používáme nejmodernější technologie a vytváříme ty nejlepší podmínky pro maximální zhodnocení vašich financí.  

Jaké jsou naše hodnoty?

Uctíváme ty hodnoty, na kterých stojí pravidla nejen mezilidských vztahů a dobrého byznysu, ale hlavně spokojených klientů. Na prvním místě jsou u nás lidé, podporujeme týmovou práci, respektujeme konkurenci, zakládáme si na partnerství a dlouhodobé spolupráci. Do erbu bychom si dali asi tato slova: profesionalita, kvalita, spolehlivost, rychlost a efektivita.
A v klientech chceme vzbudit pocit pohodlí a jednoduchosti, kdykoli k nám zavítají.

Proč s Artesou?

Proč s námi? To je jednoduché – nabízíme osobní přístup a profesionalitu, nevyžadujeme nesmyslné poplatky, v portfoliu máme nadstandardní úrokové sazby na depozitních produktech (termínované vklady). Úvěry pro živnostníky i firmy poskytujeme v krátkém čase formou provozního financování či investičních úvěrů. Samozřejmě nabízíme všechny běžné služby platebního styku. Nabízíme pohodlný přístup do pobočky v centru Prahy nebo osobní návštěvu prostřednictvím našich bankovních poradců mimo Prahu.

Jsme účastníky systému pojištění vkladů. Všechny vklady jsou pojištěny ze zákona do výše 100 000 EUR (2,4 mil. Kč) ve výši 100 % jistiny i úroků.